Casa / Fuses / FSE-100MA
minImg
FSE-100MA
OptiFuse
Prodotto No:
FSE-100MA
Produttore:
OptiFuse
Descrizione:
FUSE GLASS 100MA 250VAC 2AG
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Response Time Fast Blow
Color -
Approval Agency -
Current Rating (Amps) 100 mA
Fuse Type Cartridge, Glass
Breaking Capacity @ Rated Voltage -
Mounting Type Requires Holder
Size / Dimension 0.177" Dia x 0.591" L (4.50mm x 15.00mm)
Product Status Active
Series FSE
Package / Case 2AG, 5mm x 15mm
Voltage Rating - AC 250 V