FSF83-12-C
Panduit Corp
Prodotto No:
FSF83-12-C
Produttore:
Panduit Corp
Descrizione:
CONN FERRULE DIN 8AWG BROWN
Guida per l'utente
Insulation Insulated
Series Pan-Term®
Length - Overall 21.00mm
Type Single Wire
Size 8 AWG (10.00mm²)
Color Brown
Mfr Panduit Corp
Style DIN
Package Bulk
Length - Pin 12.00mm