FSK-21.25A-16
TE Connectivity AMP Connectors
Prodotto No:
FSK-21.25A-16
Descrizione:
CABLE FLXSTRP 16POS 2.54MM 1.25"
Guida per l'utente
Series -
Length - Exposed Ends 0.125" (3.18mm)
Cable Type Flexstrip
Length 1.250" (31.75mm)
Termination Style Completely Exposed Wires on Both Sides
Mfr TE Connectivity AMP Connectors
Pitch 0.100" (2.54mm)