Casa / Fuses / FSX-250MA
minImg
FSX-250MA
OptiFuse
Prodotto No:
FSX-250MA
Produttore:
OptiFuse
Descrizione:
FUSE AUTOMOTIVE 250MA 250VAC 8AG
In magazzino : 493
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Response Time Fast Blow
Color -
Approval Agency cULus, PSE
Current Rating (Amps) 250 mA
Fuse Type Automotive
Breaking Capacity @ Rated Voltage 35A
Mounting Type Requires Holder
Size / Dimension 0.250" Dia x 1.000" L (6.35mm x 25.40mm)
Product Status Active
Series FSX
Package / Case 8AG, 1/4" x 1"
Voltage Rating - AC 250 V