Casa / Oscillators / FT5CNDPK20.0-T1
minImg
FT5CNDPK20.0-T1
Fox Electronics
Prodotto No:
FT5CNDPK20.0-T1
Produttore:
Fox Electronics
Descrizione:
XTAL OSC TCXO 20.0000MHZ SNWV
In magazzino : 1610
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.059" (1.50mm)
Frequency Stability ±2.5ppm
Current - Supply (Max) 2mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
Ratings -
Series FOX914
Function -
Type TCXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3V
Output Clipped Sine Wave
Mfr Fox Electronics
Base Resonator Crystal
Frequency 20 MHz