FTLX3613M361
Finisar Corporation
Prodotto No:
FTLX3613M361
Descrizione:
TXRX DWDM EML 100GHZ C-BAND XFP
Guida per l'utente
Series -
Applications Fibre Channel Links
Data Rate 9.95 ~ 11.3Gbps
Voltage - Supply 3.3V, 5V