FTLX3813M325
Finisar Corporation
Prodotto No:
FTLX3813M325
Descrizione:
TXRX DWDM EML 100GHZ APD XFP
Guida per l'utente
Series -
Applications Ethernet
Data Rate 8.5 ~ 11.32Gbps
Voltage - Supply 3.3V, 5V