FX28R0984-2
Leader Tech Inc.
Prodotto No:
FX28R0984-2
Produttore:
Leader Tech Inc.
Descrizione:
FERRITE 170OHM HINGED 18X0.90MM
Guida per l'utente
Impedance @ Frequency 170Ohm @ 100MHz
Inner Dimension 0.709" W x 0.035" H (18.00mm x 0.90mm)
Material 28
Mounting Type Free Hanging
Product Status Active
Ratings -
Design Hinged (Snap On)
Series -
Type Flat
Length 0.630" (16.00mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Outer Dimension 0.984" W x 0.303" H (25.00mm x 7.70mm)