FX28R1457-4
Leader Tech Inc.
Prodotto No:
FX28R1457-4
Produttore:
Leader Tech Inc.
Descrizione:
FERRITE 140OHM HINGED 33X0.50MM
Guida per l'utente
Impedance @ Frequency 140Ohm @ 100MHz
Inner Dimension 1.299" W x 0.020" H (33.00mm x 0.50mm)
Material 28
Mounting Type Free Hanging
Product Status Active
Ratings -
Design Hinged (Snap On)
Series -
Type Flat
Length 0.531" (13.50mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Outer Dimension 1.457" W x 0.177" H (37.00mm x 4.50mm)