G1238L24BPLB5
Pelonis Technologies
Prodotto No:
G1238L24BPLB5
Descrizione:
FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE
In magazzino : 440
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Air Flow 102.8 CFM (2.91m³/min)
Noise 39.6dB(A)
Static Pressure 0.280 in H2O (69.7 Pa)
Bearing Type Ball
Approval Agency CE, cUL, UL
Fan Type Tubeaxial
Termination 5 Wire Leads
Voltage - Rated 24VDC
Size / Dimension Square - 120mm L x 120mm H
Product Status Active
RPM 2600 RPM
Series Intelligent Motion
Power (Watts) 3.12 W
Mfr Pelonis Technologies
Package Bulk
Width 38.00mm