GBC60DRTN-S93
Sullins Connector Solutions
Prodotto No:
GBC60DRTN-S93
Descrizione:
CONN EDGE DUAL FML 120POS 0.100
Guida per l'utente
Operating Temperature -65°C ~ 125°C
Number of Rows 2
Number of Positions 120
Contact Finish Gold
Flange Feature -
Product Status Active
Card Thickness 0.093" (2.36mm)
Number of Positions/Bay/Row 60
Series -
Mfr Sullins Connector Solutions
Pitch 0.100" (2.54mm)