GC30B-4P1J
MEAN WELL USA Inc.
Prodotto No:
GC30B-4P1J
Produttore:
MEAN WELL USA Inc.
Descrizione:
BATT CHARGER DESKTOP 14.3V 2.09A
Guida per l'utente
Operating Temperature 0°C ~ 50°C
Termination Style 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11mm Female
Charge Current - Max 2.09A
Number of Cells 1
Approval Agency CB, CE, cULus, GS
Battery Cell Size -
Mounting Type Desktop
Size / Dimension 4.25" L x 2.64" W x 1.42" H (108.00mm x 67.00mm x 36.00mm)
Product Status Active
Weight 309 g
Voltage - Nominal 14.3V
Series GC30B
Type Desktop
Charge Time -
Battery Chemistry Lead Acid, Lithium-Ion
Power - Max 30W
Mfr MEAN WELL USA Inc.
Features LED Indicator
Package Box
Voltage - Input 90 ~ 264VAC