Casa / Ceramic Capacitors / GCM31A5C3A470FX01D
minImg
GCM31A5C3A470FX01D
Murata Electronics
Prodotto No:
GCM31A5C3A470FX01D
Descrizione:
CAP CER 47PF 1KV C0G/NP0 1206
In magazzino : 604
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Automotive
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 1000V (1kV)
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Thickness (Max) 0.039" (1.00mm)
Mfr Murata Electronics
Capacitance 47 pF