GD35-25P-NF
TE Connectivity Laird
Prodotto No:
GD35-25P-NF
Descrizione:
RF ANT 3.5GHZ GRID CAB BRKT 30"
Guida per l'utente
Frequency Range 3.4GHz ~ 3.6GHz
Applications WiMax™
Number of Bands 1
Ingress Protection -
Termination N Type Female
Mounting Type Bracket Mount
Height (Max) 36.000" (914.40mm)
Product Status Obsolete
RF Family/Standard WiFi
VSWR 1.5
Series -
Antenna Type Parabolic Grid
Frequency (Center/Band) 3.5GHz
Power - Max 100 W
Mfr TE Connectivity Laird
Features Cable - 762mm
Return Loss -
Package Bulk
Gain 25dBi
Frequency Group UHF (3GHz ~ 4GHz)