GEL60000
Sprague-Goodman
Prodotto No:
GEL60000
Produttore:
Sprague-Goodman
Descrizione:
CAP TRIMMER 1-60PF 1000V TH
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Dielectric Material Glass
Q @ Freq 250 @ 20MHz
Height - Seated (Max) 1.480" (37.59mm)
Voltage - Rated 1000 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.312" Dia (7.92mm)
Product Status Obsolete
Series PISTONCAP®
Capacitance Range 1 ~ 60pF