GEV28031
Sprague-Goodman
Prodotto No:
GEV28031
Produttore:
Sprague-Goodman
Descrizione:
CAP TRIMMER 1-28PF 1000V SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Dielectric Material Glass
Q @ Freq 350 @ 20MHz
Height - Seated (Max) 0.696" (17.70mm)
Voltage - Rated 1000 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.312" Dia (7.92mm)
Product Status Obsolete
Series PISTONCAP®
Capacitance Range 1 ~ 28pF