GGV4R500
Sprague-Goodman
Prodotto No:
GGV4R500
Produttore:
Sprague-Goodman
Descrizione:
CAP TRIMMER 0.8-4.5PF 750V TH
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Dielectric Material Glass
Q @ Freq 500 @ 20MHz
Height - Seated (Max) 0.422" (10.72mm)
Voltage - Rated 750 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.312" Dia (7.92mm)
Product Status Obsolete
Series PISTONCAP®
Capacitance Range 0.8 ~ 4.5pF