GHV23000
Sprague-Goodman
Prodotto No:
GHV23000
Produttore:
Sprague-Goodman
Descrizione:
CAP TRIMMER 0.8-23PF 1250V TH
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Dielectric Material Glass
Q @ Freq 700 @ 20MHz
Height - Seated (Max) 1.109" (28.17mm)
Voltage - Rated 1250 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.312" Dia (7.92mm)
Product Status Obsolete
Series PISTONCAP®
Capacitance Range 0.8 ~ 23pF