Casa / Ceramic Capacitors / GJM0335C1E7R2CB01D
minImg
GJM0335C1E7R2CB01D
Murata Electronics
Prodotto No:
GJM0335C1E7R2CB01D
Descrizione:
CAP CER 7.2PF 25V C0G/NP0 0201
In magazzino : 297332
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications RF, Microwave, High Frequency
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.25pF
Lead Spacing -
Voltage - Rated 25V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Package / Case 0201 (0603 Metric)
Thickness (Max) 0.013" (0.33mm)
Mfr Murata Electronics
Capacitance 7.2 pF