GKY40046
Sprague-Goodman
Prodotto No:
GKY40046
Produttore:
Sprague-Goodman
Descrizione:
CAP TRIMMER 8-40PF 50V SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Dielectric Material Ceramic
Q @ Freq 200 @ 1MHz
Height - Seated (Max) 0.057" (1.45mm)
Voltage - Rated 50 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.181" L x 0.130" W (4.60mm x 3.30mm)
Product Status Obsolete
Series SURFTRIM® GKY
Capacitance Range 8 ~ 40pF