GLAR5610
Sprague-Goodman
Prodotto No:
GLAR5610
Produttore:
Sprague-Goodman
Pacchetto:
1210 (3225 Metric)
Descrizione:
FIXED IND 560NH 170MA 1.5OHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -20°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq 10 @ 25.2MHz
Height - Seated (Max) 0.094" (2.40mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 170 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 1210 (3225 Metric)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.5Ohm Max
Inductance 560 nH
Series SURFCOIL® GLA
Type Molded
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Frequency - Self Resonant 160MHz