GLF1608T2R2M
TDK Corporation
Prodotto No:
GLF1608T2R2M
Produttore:
TDK Corporation
Pacchetto:
0603 (1608 Metric)
Descrizione:
FIXED IND 2.2UH 275MA 330MOHM SM
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 75mA
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 275 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 0603 (1608 Metric)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 330mOhm
Inductance 2.2 µH