GLSV1R500
Sprague-Goodman
Prodotto No:
GLSV1R500
Produttore:
Sprague-Goodman
Descrizione:
FIXED IND 1.5UH SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 10 MHz
Q @ Freq 45 @ 20MHz
Height - Seated (Max) 0.205" (5.20mm)
Tolerance -
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) -
Inductance 1.5 µH