GMA15IB88
QT Brightek (QTB)
Prodotto No:
GMA15IB88
Produttore:
QT Brightek (QTB)
Descrizione:
1.5" 8X8 DOT MATRIX ANODE COLUMN
Guida per l'utente
Internal Connection Common Cathode Row, Common Anode Column
Series GMz15xx88
Configuration 8 x 8
Color Blue
Mfr QT Brightek (QTB)
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 3V
Package Bulk
Size / Dimension 1.49" L x 1.49" W x 0.40" H (37.90mm x 37.90mm x 10.20mm)