GNR45DHZ
Sensata-Crydom
Prodotto No:
GNR45DHZ
Produttore:
Sensata-Crydom
Descrizione:
SSR RELAY SPST-NO 45A 48-600V
Guida per l'utente
Load Current 45 A
Termination Style Screw Terminal
Output Type AC, Zero Cross
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Voltage - Load 48 V ~ 600 V
Mounting Type DIN Rail
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package -
Series GNR
Package / Case Module
Mfr Sensata-Crydom
Package Bulk
Voltage - Input 4 ~ 32VDC