GNT30-15G
SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Prodotto No:
GNT30-15G
Descrizione:
AC/DC CONVERTER 15V 30W
Guida per l'utente
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature 0°C ~ 70°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 4 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency -
Voltage - Output 1 15V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 3.15" L x 1.95" W x 0.98" H (80.0mm x 50.0mm x 25.0mm)
Product Status Obsolete
Number of Outputs 1
Current - Output 1 2 A
Series GNT30 (30W)
Power (Watts) 30W
Type Open Frame
Efficiency 78%
Mfr SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Features Adjustable Output, Universal Input
Package Bulk
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC