Casa / RF Antennas / GPST821/18503P
minImg
GPST821/18503P
TE Connectivity Laird
Prodotto No:
GPST821/18503P
Descrizione:
RF ANT 860MZ/1.575GHZ DOME 1.25"
Guida per l'utente
Frequency Range 824MHz ~ 896MHz, 1.573GHz ~ 1.578GHz, 1.85GHz ~ 1.99GHz
Applications GPS, PCS
Number of Bands 3
Ingress Protection -
Termination TNC Male (1), SMB Female (1)
Mounting Type Panel Mount
Height (Max) 1.250" (31.75mm)
Product Status Obsolete
RF Family/Standard Cellular, Navigation
VSWR 2
Series -
Antenna Type Dome
Frequency (Center/Band) 860MHz, 1.575GHz, 1.9GHz
Mfr TE Connectivity Laird
Features -
Return Loss -
Package Bulk
Gain 3dB, 27dB
Frequency Group UHF (300MHz ~ 1GHz), UHF (1GHz ~ 2GHz)