GR21X6X24PG
Panduit Corp
Prodotto No:
GR21X6X24PG
Produttore:
Panduit Corp
Descrizione:
CABLE BASKET 21"X6"X24"
Guida per l'utente
Series GridRunner™
For Use With/Related Products GridRunner™ Underfloor Cable Routing System
Mfr Panduit Corp
Features 21" W x 6" H x 24" L (553.4mm x 152.4mm x 609.6mm)