Casa / Ceramic Capacitors / GR331AD7LP333KW01D
minImg
GR331AD7LP333KW01D
Murata Electronics
Prodotto No:
GR331AD7LP333KW01D
Produttore:
Murata Electronics
Descrizione:
CAP CER 0.033UF 450V X7T 1206
In magazzino : 4000
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 450V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient X7T
Product Status Active
Ratings -
Series GR3
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Thickness (Max) 0.039" (1.00mm)
Mfr Murata Electronics
Capacitance 0.033 µF