Casa / Ceramic Capacitors / GRJ31CC72A475KE01K
minImg
GRJ31CC72A475KE01K
Murata Electronics
Prodotto No:
GRJ31CC72A475KE01K
Produttore:
Murata Electronics
Descrizione:
CAP CER 4.7UF 100V X7S 1206
In magazzino : 3950
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Boardflex Sensitive
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 100V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient X7S
Product Status Active
Ratings -
Series GRJ
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Thickness (Max) 0.075" (1.90mm)
Mfr Murata Electronics
Capacitance 4.7 µF