Casa / Ceramic Capacitors / GRM033R71A272KA01D
minImg
GRM033R71A272KA01D
Murata Electronics
Prodotto No:
GRM033R71A272KA01D
Produttore:
Murata Electronics
Descrizione:
CAP CER 2700PF 10V X7R 0201
In magazzino : 83121
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 10V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Temperature Coefficient X7R
Product Status Active
Ratings -
Series GRM
Package / Case 0201 (0603 Metric)
Thickness (Max) 0.013" (0.33mm)
Mfr Murata Electronics
Capacitance 2700 pF