Casa / Ceramic Capacitors / GRM188C81E475KE11D
minImg
GRM188C81E475KE11D
Murata Electronics
Prodotto No:
GRM188C81E475KE11D
Descrizione:
CAP CER 4.7UF 25V X6S 0603
In magazzino : 1100199
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 25V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Temperature Coefficient X6S
Product Status Active
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Thickness (Max) 0.039" (1.00mm)
Mfr Murata Electronics
Capacitance 4.7 µF