GRP402425-3.8V-225MAH
Grepow Inc.
Prodotto No:
GRP402425-3.8V-225MAH
Produttore:
Grepow Inc.
Descrizione:
LITHIUM POLYMER BATTERY CELL 3.8
Guida per l'utente
Standard Charge Current 200mA
Termination Style -
Discharge Rate 112.5mA
Battery Cell Size -
Voltage - Rated 3.8 V
Size / Dimension 0.99" L x 0.95" W x 0.16" H (25.1mm x 24.2mm x 4.1mm)