GS15E-8P1J
MEAN WELL USA Inc.
Prodotto No:
GS15E-8P1J
Produttore:
MEAN WELL USA Inc.
Descrizione:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 48V 15W
Guida per l'utente
Operating Temperature 0°C ~ 50°C
Polarization Positive Center
Input Type Fixed Blade
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount (Class II)
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Approval Agency CE, GS
Input Connector CEE 7/16
Size / Dimension 2.80" L x 1.34" W x 1.97" H (71.0mm x 34.0mm x 50.0mm)
Product Status Obsolete
Current - Output (Max) 310mA
Series GS15E (15W)
Power (Watts) 15 W
No Load Power Consumption 75mW (Max)
Region Utilized Europe
Cord Length 70.9" (1.80m)
Efficiency Level VI
Voltage - Output 48V
Mfr MEAN WELL USA Inc.
Package Box
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC