GSC.00.290.CD35
LEMO
Prodotto No:
GSC.00.290.CD35
Produttore:
LEMO
Descrizione:
LEAD-THROUGH W/ C-COL
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Outside Cable Diameter (Min) 0.110" (2.79mm)
Thread Length -
Ingress Protection -
Color Silver
Panel Hole Size -
Material Brass, Nickel Plated
Thread Size M5x0.5
Product Status Active
Outside Cable Diameter (Max) 0.138" (3.50mm)