GST18E09-P1J
MEAN WELL USA Inc.
Prodotto No:
GST18E09-P1J
Produttore:
MEAN WELL USA Inc.
Descrizione:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 18W
In magazzino : 138
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -30°C ~ 70°C
Polarization Positive Center
Input Type Fixed Blade
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount (Class II)
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Approval Agency CB, CE, cUL, EAC, GS, SIRIM
Input Connector CEE 7/16
Size / Dimension 3.11" L x 2.13" W x 1.30" H (79.0mm x 54.0mm x 33.0mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 2A
Series GST18E (18W)
Power (Watts) 18 W
No Load Power Consumption 75mW (Max)
Region Utilized Europe
Cord Length 47.2" (1.20m)
Efficiency Level VI
Voltage - Output 9V
Mfr MEAN WELL USA Inc.
Package Box
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC