GST25A24-P2L
MEAN WELL USA Inc.
Prodotto No:
GST25A24-P2L
Descrizione:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 25W
Guida per l'utente
Operating Temperature -30°C ~ 70°C
Form Desktop (Class I)
Output Connector Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Approval Agency BIS, BSMI, CB, CCC, CE, cULus, EAC, GS, KC, PSE, RCM, SIRIM
Input Connector IEC 320-C14
Size / Dimension 3.66" L x 2.13" W x 1.42" H (93.0mm x 54.0mm x 36.0mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 1.04A
Series GST25A (25W)
Power (Watts) 25 W
No Load Power Consumption 75mW (Max)
Region Utilized International
Cord Length 70.9" (1.80m)
Efficiency Level VI
Voltage - Output 24V
Mfr MEAN WELL USA Inc.
Package Box
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC