GST280A20-C6P
MEAN WELL USA Inc.
Prodotto No:
GST280A20-C6P
Produttore:
MEAN WELL USA Inc.
Descrizione:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 20V 260W
In magazzino : 46
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -30°C ~ 70°C
Polarization -
Input Type Cord (Sold Separately)
Applications ITE (Commercial)
Form Desktop (Class I)
Output Connector Rectangular, 6 Position
Approval Agency BIS, BSMI, CB, CCC, CE, cULus, EAC, GS, KC, PSE, RCM, SIRIM
Input Connector IEC 320-C14
Size / Dimension 8.66" L x 3.74" W x 1.81" H (220.0mm x 95.0mm x 46.0mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 13A
Series GST280A (280W)
Power (Watts) 260 W
No Load Power Consumption 500mW (Max)
Region Utilized International
Cord Length 39.4" (1.00m)
Efficiency Level VI
Voltage - Output 20V
Mfr MEAN WELL USA Inc.
Package Box
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC