GWF4R500
Sprague-Goodman
Prodotto No:
GWF4R500
Produttore:
Sprague-Goodman
Descrizione:
CAP TRIMMER 0.6-4.5PF 500V TH
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Dielectric Material Sapphire
Q @ Freq 2000 @ 250MHz
Height - Seated (Max) 0.310" (7.90mm)
Voltage - Rated 500 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.118" Dia (3.00mm)
Product Status Obsolete
Series PISTONCAP®
Capacitance Range 0.6 ~ 4.5pF