GYD15000
Sprague-Goodman
Prodotto No:
GYD15000
Produttore:
Sprague-Goodman
Descrizione:
CAP TRIMMER 2-15PF 100V TH
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Dielectric Material Polypropylene (PP)
Q @ Freq 1000 @ 1MHz
Height - Seated (Max) 0.402" (10.20mm)
Voltage - Rated 100 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.433" Dia (11.00mm)
Product Status Obsolete
Series FILMTRIM®
Capacitance Range 2 ~ 15pF