H100X044HST-2
Panduit Corp
Prodotto No:
H100X044HST-2
Produttore:
Panduit Corp
Descrizione:
LABEL HEAT SHRINKABLE 2SIDE YLW
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 135°C
Series -
Label Size 1.00" x 0.44" (25.4mm x 11.2mm)