H10C3215V
HY Electronic (Cayman) Limited
Prodotto No:
H10C3215V
Pacchetto:
SOT-23
Descrizione:
ESD PROTECTION DIODE
In magazzino : 1466
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 5
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 10A
Applications Telecom
Capacitance @ Frequency 120pF @ 1MHz
Voltage - Breakdown (Min) 16.7V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 350W
Product Status Active
Supplier Device Package SOT-23
Series HxxC32xVx
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 35V
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 15V (Max)