H20X25V0B
HY Electronic (Cayman) Limited
Prodotto No:
H20X25V0B
Pacchetto:
DFN1006
Descrizione:
ESD PROTECTION DIODE
In magazzino : 3000
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 5
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 125°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 20A (8/20µs)
Applications Telecom
Capacitance @ Frequency 30pF @ 1MHz
Voltage - Breakdown (Min) 5.6V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 400W
Product Status Active
Supplier Device Package DFN1006
Series -
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 20V
Package / Case 0402 (1006 Metric)
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 5V (Max)