H80SV15013PRFS
Delta Electronics
Prodotto No:
H80SV15013PRFS
Produttore:
Delta Electronics
Pacchetto:
Half Brick
Descrizione:
DC DC CONVERTER 15V 203W
In magazzino : 108
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Voltage - Input (Max) 137.5V
Product Status Active
Supplier Device Package Half Brick
Current - Output (Max) 13.5A
Voltage - Input (Min) 16.8V
Package / Case Half Brick
Efficiency 91.5%
Mfr Delta Electronics
Features Adjustable Output, Remote On/Off
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 4.242 kV
Approval Agency -
Voltage - Output 1 15V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 2.48" L x 2.39" W x 0.51" H (63.1mm x 60.6mm x 13.0mm)
Number of Outputs 1
Control Features Enable, Active High
Series H80SV (200W)
Power (Watts) 203 W