HC1812XR331K302
Meritek
Prodotto No:
HC1812XR331K302
Produttore:
Meritek
Descrizione:
HC Series | 1KV~4KV High Voltage
In magazzino : 3000
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 3000
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Tolerance ±10%
Voltage - Rated 3000V (3kV)
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.181" L x 0.126" W (4.60mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient X7R
Product Status Active
Series HC
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Thickness (Max) 0.037" (0.95mm)
Mfr Meritek
Capacitance 330 pF