HE2AN-S-DC48V
Panasonic Electric Works
Prodotto No:
HE2AN-S-DC48V
Descrizione:
RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 48V
In magazzino : 5
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -50°C ~ 55°C
Switching Voltage 277VAC, 30VDC - Max
Contact Rating (Current) 25 A
Termination Style Screw Terminal
Coil Current 40 mA
Mounting Type Chassis Mount
Coil Resistance 1.2 kOhms
Product Status Active
Must Release Voltage 4.8 VDC
Contact Form DPST-NO (2 Form A)
Seal Rating -
Relay Type General Purpose
Coil Insulation -
Series HE
Operate Time 30 ms
Mfr Panasonic Electric Works
Contact Material Silver Tin Oxide (AgSnO)
Coil Voltage 48VDC
Must Operate Voltage 33.6 VDC