HE3621A0500
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
HE3621A0500
Produttore:
Littelfuse Inc.
Descrizione:
RELAY REED SPST 500MA 5V
In magazzino : 8822
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Switching Voltage 200VDC - Max
Termination Style PC Pin
Contact Rating (Current) 500 mA
Coil Current 10 mA
Mounting Type Through Hole
Coil Resistance 500 Ohms
Product Status Active
Must Release Voltage 0.5 VDC
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Seal Rating -
Series HE3600
Operate Time 1 ms
Contact Material -
Mfr Littelfuse Inc.
Coil Voltage 5VDC
Release Time 1 ms
Must Operate Voltage 3.75 VDC