HHR-650DA08T
Panasonic - BSG
Prodotto No:
HHR-650DA08T
Produttore:
Panasonic - BSG
Descrizione:
BATTERY NIMH 1.2V 6.5AH D
Guida per l'utente
Standard Charge Current 650mA
Termination Style Solder Tab
Discharge Rate 1.3A
Battery Cell Size D
Voltage - Rated 1.2 V