Casa / LED Drivers / HLG-320H-C700DA
minImg
HLG-320H-C700DA
MEAN WELL USA Inc.
Prodotto No:
HLG-320H-C700DA
Produttore:
MEAN WELL USA Inc.
Descrizione:
LED DRVR CC/CV AC/DC
Guida per l'utente
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Voltage - Input (Max) 305VAC
Termination Style Wire Leads
Voltage - Isolation 3.75 kV
Approval Agency CB, CCC, CE, cURus, ENEC
Topology AC DC Converter
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 8.87" L x 3.54" W x 1.72" H (225.2mm x 90.0mm x 43.8mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 700mA
Ratings IP67
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 90VAC
Series HLG-320H-C
Power (Watts) 300 W
Type Constant Current
Efficiency 94%
Voltage - Output 214 ~ 428V