HPC1C220K
KOA Speer Electronics, Inc.
Prodotto No:
HPC1C220K
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 200°C
Composition Ceramic
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Size / Dimension 0.170" Dia x 0.630" L (4.32mm x 16.00mm)
Temperature Coefficient -600/ -1500ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 22 Ohms
Series HPC
Power (Watts) 1W